HAKKIMIZDA

Hakkımızda

VİRA SUITES

1997 Temmuz ayında hizmete giren Vira Suites aynı özen, kalite ve samimiyet ile hizmet vermektedir. Otel 1997 yılından beri sahibi olan Kaptan Ramazan Çepel ve eşi Sevim Çepel tarafından işletilmektedir. Otelden çok, sıcak ve içten bir ev samimiyeti yaratmayı hedefleyen Vira Suites, senelerden beri başta eski misafirleri olmak üzere aile ortamı arayan tüm tatilcilerin Göcek’teki tek adresi olmuştur.

Yılın dört mevsimi aynı konfor ve standartta hizmet verilmektedir. Bu sebeple binalarımızın yapısal ısı ve ses yalıtımı yazın soğutma, kışın ise ısıtma sistemiyle donatılmıştır. Her biri yatak odası, tuvalet – banyo, salon, mutfak ve 2 balkondan oluşan 6 Adet 1+1 apart, 2 adet 3+1 daire, 8 Adet suite, 2 adet standart oda ve 2 adet çatı suite bulunmaktadır. İçerik olarak her odada ; televizyon, buzdolabı, fırın, ocak, dört kişilik yemek takımı, ortopedik yatak (çift kişilik), klima, çekyat (çift kişilik), saç kurutma makinesi, masa ve sandalye bulunmaktadır.

Vira Suıtes - Özellikleri

Vira Suites bir yüzme havuzu,  kafe – bar, otoparkı ve çimlendirilmiş – ağaçlandırılmış geniş bir bahçesi bulunmaktadır. Bu bahçede ve havuz başında sabah kahvaltıları verilmektedir. Kafe – bar gün içinde ve geceleri yiyecek – içecek servisiyle açık bulunmaktadır. Otelimiz 24 saat esasına göre güvenlik görevlilerince korunmaktadır. Vira Suites, sahile ve çarşı merkezine 100 metre / 5 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Sizlere önce sıcak bir aile ortamı daha sonra tatilinizi konforla dinlenerek geçirebileceğiniz cennet Göcek’te eşsiz bir mekan sunuyoruz.

Yüzme Havuzu

Kafe - Bar

Geniş Bahçe

Otopark